У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Петрівка - Рудниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Петрівка - Рудниця:

Поточний розклад електричок Петрівка - Рудниця включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 27 хв зі станції Петрівка і прибуває на станцію Рудниця о 19 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6252 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 27 хв. Між станціями Петрівка і Рудниця цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Чубівка(09.35), Прогрес(10.27), Гонорівка(11.37), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Петрівка - Рудниця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Петрівка Рудниця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Петрівка - Рудниця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Петрівка та Рудниця – 100.0 км. Ціна квитка на електричку Петрівка Рудниця складає 35.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6252 Одеса Вапнярка 09.26
Петрівка
11.53
Рудниця
2 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути
6254 Одеса Вапнярка 14.46
Петрівка
17.03
Рудниця
2 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути
6256 Одеса Вапнярка 17.27
Петрівка
19.43
Рудниця
2 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути
6258 Одеса Вапнярка 21.11
Петрівка
23.37
Рудниця
2 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Петрівка -Рудниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Петрівка — Рудниця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рудниця — Петрівка