У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Устя
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудниця - Устя:

Поточний розклад електричок Рудниця - Устя включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 02 хв зі станції Рудниця і прибуває на станцію Устя о 07 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6274 сполученням Рудниця - Гайворон, в цьому випадку поїздка займе 3 г 13 хв. Між станціями Рудниця і Устя цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Нефар(16.52), Дохно(17.50), Яланець-2(18.27), Кириївка(19.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудниця - Устя, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудниця Устя ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудниця - Устя можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудниця та Устя – 62.3 км. Ціна квитка на електричку Рудниця Устя складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6272 Рудниця Гайворон 04.02
Рудниця
07.08
Устя
3 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6274 Рудниця Гайворон 16.29
Рудниця
19.42
Устя
3 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудниця -Устя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Устя

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Устя — Рудниця