У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Устя
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Устя:

Актуальний розклад електричок по станції Устя містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Устя з такими станціями і населеними пунктами як Гайворон, Рудниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 33 хв до пункту призначення Гайворон. Найближчі станції та зупинні пункти Кириївка, Осіївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Устя відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рудниця - Гайворон, Гайворон - Рудниця. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Устя відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Рудниця Гайворон 07.08 1 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
6271 Гайворон Рудниця 12.18 1 хв  12.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6273 Гайворон Рудниця 18.03 1 хв  18.04 Курсує щоденно - переглянути
6274 Рудниця Гайворон 19.32 1 хв  19.33 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Устя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Устя