У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рупине - Охтирка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рупине - Охтирка:

Поточний розклад електричок Рупине - Охтирка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 26 хв зі станції Рупине і прибуває на станцію Охтирка о 18 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6054 сполученням Смородине - Охтирка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 44 хв. Між станціями Рупине і Охтирка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Бакирівка(09.28), Козацьке(09.39), 9 Км(10.49), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рупине - Охтирка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рупине Охтирка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рупине - Охтирка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рупине та Охтирка – 32.3 км. Ціна квитка на електричку Рупине Охтирка складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6052 Смородине Охтирка 04.44
Рупине
05.55
Охтирка
1 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути
6054* Смородине Охтирка 09.16
Рупине
11.00
Охтирка
1 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути
6058 Смородине Охтирка 17.26
Рупине
18.37
Охтирка
1 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рупине -Охтирка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рупине — Охтирка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Охтирка — Рупине