У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6058 Смородине — Охтирка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6058 сполученням Смородине - Охтирка відправляється зі станції Смородине о 17.08 і прибуває на станцію Охтирка о 18.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рупине, Бакирівка, Ворскла, Козацьке, Кириківка, 9 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 17.08
Рупине 17.12 1 хв  17.13 4 хв 
Бакирівка 17.21 1 хв  17.22 13 хв 
Ворскла 17.25 1 хв  17.26 17 хв 
Козацьке 17.31 1 хв  17.32 23 хв 
Кириківка 17.37 20 хв  17.57 29 хв 
9 Км 18.06 1 хв  18.07 58 хв 
Охтирка 18.18 1 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6058 Смородине — Охтирка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031