У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6058 Смородине — Охтирка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Смородине - Охтирка номер 6058 відправляється зі станції Смородине о 17.14 і прибуває на станцію Охтирка о 18.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6058 Смородине - Охтирка пролягає по таким станціям як Рупине, Бакирівка, Ворскла, Козацьке, Кириківка, 9 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 17.14
Рупине 17.17 1 хв  17.18 3 хв 
Бакирівка 17.28 1 хв  17.29 14 хв 
Ворскла 17.33 1 хв  17.34 19 хв 
Козацьке 17.39 1 хв  17.40 25 хв 
Кириківка 17.45 20 хв  18.05 31 хв 
9 Км 18.14 1 хв  18.15 1 г 
Охтирка 18.25 1 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6058 Смородине — Охтирка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28