У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6054 Смородине — Охтирка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Смородине - Охтирка номер 6054 відправляється зі станції Смородине о 08.20 і прибуває на станцію Охтирка о 09.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6054 Смородине - Охтирка пролягає по таким станціям як Рупине, Бакирівка, Ворскла, Козацьке, Кириківка, 9 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 08.20
Рупине 08.24 1 хв  08.25 4 хв 
Бакирівка 08.36 1 хв  08.37 16 хв 
Ворскла 08.41 1 хв  08.42 21 хв 
Козацьке 08.47 1 хв  08.48 27 хв 
Кириківка 08.54 20 хв  09.14 34 хв 
9 Км 09.23 1 хв  09.24 1 г  3 хв 
Охтирка 09.34 1 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6054 Смородине — Охтирка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031