У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рибники - Гутисько
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рибники - Гутисько:

Поточний розклад електричок Рибники - Гутисько включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 26 хв зі станції Рибники і прибуває на станцію Гутисько о 11 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6251 сполученням Тернопіль-Пас. - Підвисоке, в цьому випадку поїздка займе 0 г 24 хв. Між станціями Рибники і Гутисько цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рибники - Гутисько, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рибники Гутисько ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рибники - Гутисько можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рибники та Гутисько – 10.0 км. Ціна квитка на електричку Рибники Гутисько складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251 Тернопіль Ходорів 11.26
Рибники
11.50
Гутисько
24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6251 Тернопіль Підвисоке 11.26
Рибники
11.50
Гутисько
24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рибники -Гутисько можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рибники — Гутисько

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гутисько — Рибники