У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рихальська - Коростень(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рихальська - Коростень(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Рихальська - Коростень(всі вокзали) включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 57 хв зі станції Рихальська і прибуває на станцію Коростень(всі вокзали) о 07 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6504 сполученням Шепетівка - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 1 г 32 хв. Між станціями Рихальська і Коростень(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Уборть(16.40), Ушиця(17.13), Видень(17.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рихальська - Коростень(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рихальська Коростень(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рихальська - Коростень(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рихальська та Коростень(всі вокзали) – 141.0 км. Ціна квитка на електричку Рихальська Коростень(всі вокзали) складає 50.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502 Шепетівка Коростень 05.57
Рихальська
07.27
Коростень
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 16.35
Рихальська
18.07
Коростень
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рихальська -Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рихальська — Коростень(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Коростень(всі вокзали) — Рихальська