У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рихальська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рихальська:

Актуальний розклад електричок по станції Рихальська містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рихальська з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 00 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Вершниця, Уборть. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рихальська відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Шепетівка - Коростень, Коростень - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рихальська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Шепетівка Коростень 05.43 1 хв  05.44 Курсує щоденно - переглянути
6501 Коростень Шепетівка 10.58 4 хв  11.02 Курсує щоденно - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 16.34 1 хв  16.35 Курсує щоденно - переглянути
6503 Коростень Шепетівка 21.59 1 хв  22.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рихальська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рихальська