У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рихальська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рихальська:

Актуальний розклад електричок по станції Рихальська містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рихальська з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 59 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Вершниця, Уборть. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рихальська відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Шепетівка, Шепетівка - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рихальська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Шепетівка Коростень 05.27 1 хв  05.28 Курсує щоденно - переглянути
6501 Коростень Шепетівка 10.52 1 хв  10.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 16.51 6 хв  16.57 Курсує щоденно - переглянути
6503 Коростень Шепетівка 21.49 10 хв  21.59 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рихальська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рихальська