У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рихальська - Новоград-Волинський-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рихальська - Новоград-Волинський-1:

Поточний розклад електричок Рихальська - Новоград-Волинський-1 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 16 хв зі станції Рихальська і прибуває на станцію Новоград-Волинський-1 о 22 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Коростень - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 23 хв. Між станціями Рихальська і Новоград-Волинський-1 цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рихальська - Новоград-Волинський-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рихальська Новоград-Волинський-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рихальська - Новоград-Волинський-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рихальська та Новоград-Волинський-1 – 20.9 км. Ціна квитка на електричку Рихальська Новоград-Волинський-1 складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 Коростень Шепетівка 11.12
Рихальська
11.35
Новоград-Волинський-1
23 хв Курсує щоденно - переглянути
6503 Коростень Шепетівка 22.16
Рихальська
22.39
Новоград-Волинський-1
23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рихальська -Новоград-Волинський-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рихальська — Новоград-Волинський-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новоград-Волинський-1 — Рихальська