У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рихальська - Вершниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рихальська - Вершниця:

Поточний розклад електричок Рихальська - Вершниця включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 16 хв зі станції Рихальська і прибуває на станцію Вершниця о 22 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Коростень - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Рихальська і Вершниця цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рихальська - Вершниця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рихальська Вершниця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рихальська - Вершниця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рихальська та Вершниця – 10.7 км. Ціна квитка на електричку Рихальська Вершниця складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 Коростень Шепетівка 11.12
Рихальська
11.21
Вершниця
9 хв Курсує щоденно - переглянути
6503 Коростень Шепетівка 22.16
Рихальська
22.25
Вершниця
9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рихальська -Вершниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рихальська — Вершниця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вершниця — Рихальська