У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рихальська - Видень
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рихальська - Видень:

Поточний розклад електричок Рихальська - Видень включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 57 хв зі станції Рихальська і прибуває на станцію Видень о 07 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6504 сполученням Шепетівка - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 1 г 6 хв. Між станціями Рихальська і Видень цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Уборть(16.40), Ушиця(17.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рихальська - Видень, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рихальська Видень ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рихальська - Видень можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рихальська та Видень – 53.0 км. Ціна квитка на електричку Рихальська Видень складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502 Шепетівка Коростень 05.57
Рихальська
07.02
Видень
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6504* Шепетівка Коростень 16.35
Рихальська
17.41
Видень
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рихальська -Видень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рихальська — Видень

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Видень — Рихальська