У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рихальська - Яблунець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рихальська - Яблунець:

Поточний розклад електричок Рихальська - Яблунець включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 35 хв зі станції Рихальська і прибуває на станцію Яблунець о 16 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6504 сполученням Шепетівка - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 0 г 23 хв. Між станціями Рихальська і Яблунець цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рихальська - Яблунець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рихальська Яблунець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рихальська - Яблунець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рихальська та Яблунець – 20.9 км. Ціна квитка на електричку Рихальська Яблунець складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502 Шепетівка Коростень 05.57
Рихальська
06.20
Яблунець
23 хв Курсує щоденно - переглянути
6504* Шепетівка Коростень 16.35
Рихальська
16.58
Яблунець
23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рихальська -Яблунець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рихальська — Яблунець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Яблунець — Рихальська