У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ржевуська - Тетіїв
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ржевуська - Тетіїв:

Поточний розклад електричок Ржевуська - Тетіїв включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 42 хв зі станції Ржевуська і прибуває на станцію Тетіїв о 13 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6292-6293 сполученням Козятин-1 - Жашків, в цьому випадку поїздка займе 1 г 29 хв. Між станціями Ржевуська і Тетіїв цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Погребище-1(11.56), Друцька(12.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ржевуська - Тетіїв, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ржевуська Тетіїв ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ржевуська - Тетіїв можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ржевуська та Тетіїв – 43.2 км. Ціна квитка на електричку Ржевуська Тетіїв складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292-6293 Козятин Жашків 11.42
Ржевуська
13.11
Тетіїв
1 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ржевуська -Тетіїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ржевуська — Тетіїв

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тетіїв — Ржевуська