У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садки - Божкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садки - Божкове:

Поточний розклад електричок Садки - Божкове включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 43 хв зі станції Садки і прибуває на станцію Божкове о 17 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6505 сполученням Огульці - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 16 хв. Між станціями Садки і Божкове цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Водяна(20.35), Коломак(21.05), Кочубеївка(21.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садки - Божкове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садки Божкове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садки - Божкове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садки та Божкове – 43.6 км. Ціна квитка на електричку Садки Божкове складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6291 Огульці Полтава 05.19
Садки
06.28
Божкове
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6353 Огульці Полтава 10.48
Садки
11.59
Божкове
1 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути
6295* Огульці Полтава 16.43
Садки
17.48
Божкове
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6505 Огульці Полтава 20.30
Садки
21.46
Божкове
1 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садки -Божкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садки — Божкове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Божкове — Садки