У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садки - Мар'їне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садки - Мар'їне:

Поточний розклад електричок Садки - Мар'їне включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 01 хв зі станції Садки і прибуває на станцію Мар'їне о 19 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6506 сполученням Полтава-Південна - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 4 хв. Між станціями Садки і Мар'їне цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садки - Мар'їне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садки Мар'їне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садки - Мар'їне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садки та Мар'їне – 4.0 км. Ціна квитка на електричку Садки Мар'їне складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292 Коломак Огульці 03.54
Садки
03.58
Мар'їне
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6356 Полтава Огульці 05.34
Садки
05.38
Мар'їне
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6294 Скороходове Огульці 09.03
Садки
09.07
Мар'їне
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6362-6722- Гребінка Огульці 10.14
Садки
10.18
Мар'їне
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6506 Полтава Огульці 19.01
Садки
19.05
Мар'їне
4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садки -Мар'їне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садки — Мар'їне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мар'їне — Садки