У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садки - Зелена
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садки - Зелена:

Поточний розклад електричок Садки - Зелена включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 43 хв зі станції Садки і прибуває на станцію Зелена о 17 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6353 сполученням Огульці - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 6 хв. Між станціями Садки і Зелена цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Водяна(10.53), Іскрівка(11.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садки - Зелена, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садки Зелена ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садки - Зелена можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садки та Зелена – 51.0 км. Ціна квитка на електричку Садки Зелена складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6291 Огульці Полтава 05.19
Садки
06.23
Зелена
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6353 Огульці Полтава 10.48
Садки
11.54
Зелена
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6295* Огульці Полтава 16.43
Садки
17.43
Зелена
1 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садки -Зелена можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садки — Зелена

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зелена — Садки