У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садова - Лебединська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садова - Лебединська:

Поточний розклад електричок Садова - Лебединська включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 36 хв зі станції Садова і прибуває на станцію Лебединська о 17 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6890 сполученням Суми - Лебединська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями Садова і Лебединська цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садова - Лебединська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садова Лебединська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садова - Лебединська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садова та Лебединська – 6.9 км. Ціна квитка на електричку Садова Лебединська складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6888 Суми Лебединська 07.40
Садова
07.55
Лебединська
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6890 Суми Лебединська 17.36
Садова
17.51
Лебединська
15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садова -Лебединська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садова — Лебединська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лебединська — Садова