У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6890 Суми — Лебединська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Суми - Лебединська номер 6890 відправляється зі станції Суми о 14.50 і прибуває на станцію Лебединська о 16.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6890 Суми - Лебединська пролягає по таким станціям як 59 Км, Суми-Товарна, Олдиш, Баси, 67 Км, 70 Км, Сироватка, Ім. Василя Несвіта, 86 Км, Боромля, Вистороп, Стеблянки, Гарбузівка, Рябушки, Садова, 29 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 14.50
59 Км 14.56 1 хв  14.57 6 хв 
Суми-Товарна 15.00 1 хв  15.01 10 хв 
Олдиш 15.05 1 хв  15.06 15 хв 
Баси 15.11 1 хв  15.12 21 хв 
67 Км 15.16 1 хв  15.17 26 хв 
70 Км 15.22 1 хв  15.23 32 хв 
Сироватка 15.28 1 хв  15.29 38 хв 
Ім. Василя Несвіта 15.37 1 хв  15.38 47 хв 
86 Км 15.46 1 хв  15.47 56 хв 
Боромля 15.55 1 хв  15.56 1 г  5 хв 
Вистороп 16.05 1 хв  16.06 1 г  15 хв 
Стеблянки 16.14 1 хв  16.15 1 г  24 хв 
Гарбузівка 16.22 1 хв  16.23 1 г  32 хв 
Рябушки 16.30 2 хв  16.32 1 г  40 хв 
Садова 16.43 1 хв  16.44 1 г  53 хв 
29 Км 16.49 1 хв  16.50 1 г  59 хв 
Лебединська 16.59 2 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6890 Суми — Лебединська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31