У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6890 Суми — Лебединська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6890 сполученням Суми - Лебединська відправляється зі станції Суми о 19.22 і прибуває на станцію Лебединська о 21.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 59 Км, Суми-Товарна, Олдиш, Баси, 67 Км, 70 Км, Сироватка, Ім. Василя Несвіта, 86 Км, Боромля, Вистороп, Стеблянки, Гарбузівка, Рябушки, Садова, 29 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 19.22
59 Км 19.28 1 хв  19.29 6 хв 
Суми-Товарна 19.32 1 хв  19.33 10 хв 
Олдиш 19.36 1 хв  19.37 14 хв 
Баси 19.41 1 хв  19.42 19 хв 
67 Км 19.46 1 хв  19.47 24 хв 
70 Км 19.51 1 хв  19.52 29 хв 
Сироватка 19.56 1 хв  19.57 34 хв 
Ім. Василя Несвіта 20.07 1 хв  20.08 45 хв 
86 Км 20.16 1 хв  20.17 54 хв 
Боромля 20.25 23 хв  20.48 1 г  3 хв 
Вистороп 20.56 1 хв  20.57 1 г  34 хв 
Стеблянки 21.04 1 хв  21.05 1 г  42 хв 
Гарбузівка 21.11 1 хв  21.12 1 г  49 хв 
Рябушки 21.18 2 хв  21.20 1 г  56 хв 
Садова 21.30 1 хв  21.31 2 г  8 хв 
29 Км 21.35 1 хв  21.36 2 г  13 хв 
Лебединська 21.44 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6890 Суми — Лебединська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031