У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6890 Суми — Лебединська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Суми - Лебединська номер 6890 відправляється зі станції Суми о 14.50 і прибуває на станцію Лебединська о 16.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6890 Суми - Лебединська пролягає по таким станціям як 59 Км, Суми-Товарна, Олдиш, Баси, 67 Км, 70 Км, Сироватка, Ім. Василя Несвіта, 86 Км, Боромля, Вистороп, Стеблянки, Гарбузівка, Рябушки, Садова, 29 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 14.50
59 Км 14.56 1 хв  14.57 6 хв 
Суми-Товарна 15.00 1 хв  15.01 10 хв 
Олдиш 15.05 1 хв  15.06 15 хв 
Баси 15.11 1 хв  15.12 21 хв 
67 Км 15.16 1 хв  15.17 26 хв 
70 Км 15.22 1 хв  15.23 32 хв 
Сироватка 15.28 1 хв  15.29 38 хв 
Ім. Василя Несвіта 15.37 1 хв  15.38 47 хв 
86 Км 15.46 1 хв  15.47 56 хв 
Боромля 15.55 1 хв  15.56 1 г  5 хв 
Вистороп 16.05 1 хв  16.06 1 г  15 хв 
Стеблянки 16.14 1 хв  16.15 1 г  24 хв 
Гарбузівка 16.22 1 хв  16.23 1 г  32 хв 
Рябушки 16.30 2 хв  16.32 1 г  40 хв 
Садова 16.43 1 хв  16.44 1 г  53 хв 
29 Км 16.49 1 хв  16.50 1 г  59 хв 
Лебединська 16.59 2 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6890 Суми — Лебединська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930