У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6890 Суми — Лебединська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Суми - Лебединська номер 6890 відправляється зі станції Суми о 19.22 і прибуває на станцію Лебединська о 21.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 59 Км, Суми-Товарна, Олдиш, Баси, 67 Км, 70 Км, Сироватка, Ім. Василя Несвіта, 86 Км, Боромля, Вистороп, Стеблянки, Гарбузівка, Рябушки, Садова, 29 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 19.22
59 Км 19.28 1 хв  19.29 6 хв 
Суми-Товарна 19.32 1 хв  19.33 10 хв 
Олдиш 19.36 1 хв  19.37 14 хв 
Баси 19.41 1 хв  19.42 19 хв 
67 Км 19.46 1 хв  19.47 24 хв 
70 Км 19.51 1 хв  19.52 29 хв 
Сироватка 19.56 1 хв  19.57 34 хв 
Ім. Василя Несвіта 20.07 1 хв  20.08 45 хв 
86 Км 20.16 1 хв  20.17 54 хв 
Боромля 20.25 23 хв  20.48 1 г  3 хв 
Вистороп 20.56 1 хв  20.57 1 г  34 хв 
Стеблянки 21.04 1 хв  21.05 1 г  42 хв 
Гарбузівка 21.11 1 хв  21.12 1 г  49 хв 
Рябушки 21.18 2 хв  21.20 1 г  56 хв 
Садова 21.30 1 хв  21.31 2 г  8 хв 
29 Км 21.35 1 хв  21.36 2 г  13 хв 
Лебединська 21.44 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6890 Суми — Лебединська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031