У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садова - Суми
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садова - Суми:

Поточний розклад електричок Садова - Суми включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 42 хв зі станції Садова і прибуває на станцію Суми о 20 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6887 сполученням Лебединська - Суми, в цьому випадку поїздка займе 2 г 6 хв. Між станціями Садова і Суми цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Рябушки(08.43), Вистороп(09.08), Ім. Василя Несвіта(09.39), 67 Км(10.04), Суми-Товарна(10.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садова - Суми, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садова Суми ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садова - Суми можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садова та Суми – 60.7 км. Ціна квитка на електричку Садова Суми складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6887 Лебединська Суми 08.32
Садова
10.38
Суми
2 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Ворожба 18.42
Садова
20.47
Суми
2 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садова -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садова — Суми

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Суми — Садова