У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6887 Лебединська — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Лебединська - Суми номер 6887 відправляється зі станції Лебединська о 08.20 і прибуває на станцію Суми о 10.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6887 Лебединська - Суми пролягає по таким станціям як 29 Км, Садова, Рябушки, Гарбузівка, Стеблянки, Вистороп, Боромля, 86 Км, Ім. Василя Несвіта, Сироватка, 70 Км, 67 Км, Баси, Олдиш, Суми-Товарна, 59 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лебединська 08.20
29 Км 08.28 1 хв  08.29 8 хв 
Садова 08.34 1 хв  08.35 14 хв 
Рябушки 08.46 1 хв  08.47 26 хв 
Гарбузівка 08.54 1 хв  08.55 34 хв 
Стеблянки 09.02 1 хв  09.03 42 хв 
Вистороп 09.11 1 хв  09.12 51 хв 
Боромля 09.20 17 хв  09.37 1 г 
86 Км 09.47 1 хв  09.48 1 г  27 хв 
Ім. Василя Несвіта 09.55 1 хв  09.56 1 г  35 хв 
Сироватка 10.04 1 хв  10.05 1 г  44 хв 
70 Км 10.11 1 хв  10.12 1 г  51 хв 
67 Км 10.16 1 хв  10.17 1 г  56 хв 
Баси 10.23 2 хв  10.25 2 г  3 хв 
Олдиш 10.31 1 хв  10.32 2 г  11 хв 
Суми-Товарна 10.37 1 хв  10.38 2 г  17 хв 
59 Км 10.41 1 хв  10.42 2 г  21 хв 
Суми 10.50 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6887 Лебединська — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930