У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6887 Лебединська — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Лебединська - Суми номер 6887 відправляється зі станції Лебединська о 08.30 і прибуває на станцію Суми о 11.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6887 Лебединська - Суми пролягає по таким станціям як 29 Км, Садова, Рябушки, Гарбузівка, Стеблянки, Вистороп, Боромля, 86 Км, Ім. Василя Несвіта, Сироватка, 70 Км, 67 Км, Баси, Олдиш, Суми-Товарна, 59 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лебединська 08.30
29 Км 08.38 1 хв  08.39 8 хв 
Садова 08.44 1 хв  08.45 14 хв 
Рябушки 08.56 1 хв  08.57 26 хв 
Гарбузівка 09.04 1 хв  09.05 34 хв 
Стеблянки 09.12 1 хв  09.13 42 хв 
Вистороп 09.21 1 хв  09.22 51 хв 
Боромля 09.30 26 хв  09.56 1 г 
86 Км 10.06 1 хв  10.07 1 г  36 хв 
Ім. Василя Несвіта 10.14 1 хв  10.15 1 г  44 хв 
Сироватка 10.23 1 хв  10.24 1 г  53 хв 
70 Км 10.30 1 хв  10.31 2 г 
67 Км 10.35 1 хв  10.36 2 г  5 хв 
Баси 10.42 2 хв  10.44 2 г  12 хв 
Олдиш 10.50 1 хв  10.51 2 г  20 хв 
Суми-Товарна 10.56 1 хв  10.57 2 г  26 хв 
59 Км 11.00 1 хв  11.01 2 г  30 хв 
Суми 11.09 2 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6887 Лебединська — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728