У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садова - Улянівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садова - Улянівка:

Поточний розклад електричок Садова - Улянівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 42 хв зі станції Садова і прибуває на станцію Улянівка о 21 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6889 сполученням Лебединська - Ворожба-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 10 хв. Між станціями Садова і Улянівка цей електропоїзд проїжджає 23 зупинок. Серед них Рябушки(18.53), 86 Км(19.44), Баси(20.20), 52 Км(20.57), Амбари(21.34), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садова - Улянівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садова Улянівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садова - Улянівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садова та Улянівка – 101.5 км. Ціна квитка на електричку Садова Улянівка складає 33.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6889 Лебединська Ворожба 18.42
Садова
21.52
Улянівка
3 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садова -Улянівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .