У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садова - Вистороп
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садова - Вистороп:

Поточний розклад електричок Садова - Вистороп включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 42 хв зі станції Садова і прибуває на станцію Вистороп о 19 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6889 сполученням Лебединська - Ворожба-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 36 хв. Між станціями Садова і Вистороп цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садова - Вистороп, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садова Вистороп ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садова - Вистороп можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садова та Вистороп – 20.9 км. Ціна квитка на електричку Садова Вистороп складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6887 Лебединська Суми 08.32
Садова
09.08
Вистороп
36 хв Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Ворожба 18.42
Садова
19.18
Вистороп
36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садова -Вистороп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садова — Вистороп

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вистороп — Садова