У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садова - Гутисько
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садова - Гутисько:

Поточний розклад електричок Садова - Гутисько включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 19 хв зі станції Садова і прибуває на станцію Гутисько о 11 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6251 сполученням Тернопіль-Пас. - Підвисоке, в цьому випадку поїздка займе 1 г 31 хв. Між станціями Садова і Гутисько цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Слобода-Теофіпольська(10.24), Літятин(11.03), Мечищів(11.34), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садова - Гутисько, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садова Гутисько ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садова - Гутисько можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садова та Гутисько – 40.6 км. Ціна квитка на електричку Садова Гутисько складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251 Тернопіль Ходорів 10.19
Садова
11.50
Гутисько
1 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6251* Тернопіль Підвисоке 10.19
Садова
11.50
Гутисько
1 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садова -Гутисько можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садова — Гутисько

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гутисько — Садова