У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садова - Бехи
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садова - Бехи:

Поточний розклад електричок Садова - Бехи включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 37 хв зі станції Садова і прибуває на станцію Бехи о 17 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6453 сполученням Бережесть - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 0 г 24 хв. Між станціями Садова і Бехи цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садова - Бехи, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садова Бехи ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садова - Бехи можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садова та Бехи – 173.0 км. Ціна квитка на електричку Садова Бехи складає 55.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6451 Бережесть Коростень 06.15
Садова
06.39
Бехи
24 хв Курсує щоденно - переглянути
6453 Бережесть Коростень 16.37
Садова
17.01
Бехи
24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садова -Бехи можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садова — Бехи

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бехи — Садова