У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садовий - Горошків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садовий - Горошків:

Поточний розклад електричок Садовий - Горошків включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 22 хв зі станції Садовий і прибуває на станцію Горошків о 14 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6292-6293 сполученням Козятин-1 - Жашків, в цьому випадку поїздка займе 3 г 42 хв. Між станціями Садовий і Горошків цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Роставиця(10.30), Староустенці(11.21), Розкопане(12.17), Слобідський Пост(12.58), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садовий - Горошків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садовий Горошків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садовий - Горошків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садовий та Горошків – 110.4 км. Ціна квитка на електричку Садовий Горошків складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292-6293 Козятин Жашків 10.22
Садовий
14.04
Горошків
3 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садовий -Горошків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садовий — Горошків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Горошків — Садовий