У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сади - Бережесть
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сади - Бережесть:

Поточний розклад електричок Сади - Бережесть включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 29 хв зі станції Сади і прибуває на станцію Бережесть о 22 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6450 сполученням Коростень - Бережесть, в цьому випадку поїздка займе 1 г 47 хв. Між станціями Сади і Бережесть цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Коростень-Подільський(09.42), Васьковичі(10.04), Потаповичі(10.28), Овруч(10.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сади - Бережесть, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сади Бережесть ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сади - Бережесть можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сади та Бережесть – 309.7 км. Ціна квитка на електричку Сади Бережесть складає 0.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6450 Коростень Бережесть 09.37
Сади
11.24
Бережесть
1 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути
6452 Коростень Бережесть 20.29
Сади
22.02
Бережесть
1 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сади -Бережесть можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сади — Бережесть

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бережесть — Сади