У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бережесть
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бережесть:

Актуальний розклад електричок по станції Бережесть містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бережесть з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Виступовичі. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 41 хв до пункту призначення Коростень. Найближчі станції та зупинні пункти Товкачівський, Рудня. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бережесть відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Виступовичі, Бережесть - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бережесть відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6451 Бережесть Коростень 05.10 Курсує щоденно - переглянути
6450 Коростень Виступовичі 10.30 1 хв  10.31 Курсує щоденно - переглянути
6453 Виступовичі Коростень 14.14 1 хв  14.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6455 Виступовичі Коростень 15.40 1 хв  15.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6454 Коростень Бережесть 22.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бережесть можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бережесть