У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6450 Коростень — Бережесть Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коростень - Бережесть номер 6450 відправляється зі станції Коростень о 09.30 і прибуває на станцію Бережесть о 11.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6450 Коростень - Бережесть пролягає по таким станціям як Ковельський парк, Сади, Коростень-Подільський, Сокорики, Бехи, Васьковичі, Ігнатпіль, Садова, Потаповичі, Фосня, Острів, Овруч, Товкачівський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 09.30
Ковельський парк 09.32 1 хв  09.33 2 хв 
Сади 09.36 1 хв  09.37 6 хв 
Коростень-Подільський 09.42 2 хв  09.44 12 хв 
Сокорики 09.49 1 хв  09.50 19 хв 
Бехи 09.58 2 хв  10.00 28 хв 
Васьковичі 10.04 1 хв  10.05 34 хв 
Ігнатпіль 10.13 2 хв  10.15 43 хв 
Садова 10.24 1 хв  10.25 54 хв 
Потаповичі 10.28 1 хв  10.29 58 хв 
Фосня 10.35 1 хв  10.36 1 г  5 хв 
Острів 10.41 1 хв  10.42 1 г  11 хв 
Овруч 10.47 15 хв  11.02 1 г  17 хв 
Товкачівський 11.12 1 хв  11.13 1 г  42 хв 
Бережесть 11.24 1 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6450 Коростень — Бережесть можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031