У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6450 Коростень — Бережесть Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коростень - Бережесть номер 6450 відправляється зі станції Коростень о 08.46 і прибуває на станцію Бережесть о 10.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6450 Коростень - Бережесть пролягає по таким станціям як Ковельський парк, Сади, Коростень-Подільський, Сокорики, Бехи, Васьковичі, Ігнатпіль, Садова, Потаповичі, Фосня, Острів, Овруч, Товкачівський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 08.46
Ковельський парк 08.48 1 хв  08.49 2 хв 
Сади 08.52 1 хв  08.53 6 хв 
Коростень-Подільський 08.58 2 хв  09.00 12 хв 
Сокорики 09.05 1 хв  09.06 19 хв 
Бехи 09.14 2 хв  09.16 28 хв 
Васьковичі 09.20 1 хв  09.21 34 хв 
Ігнатпіль 09.29 2 хв  09.31 43 хв 
Садова 09.40 1 хв  09.41 54 хв 
Потаповичі 09.44 1 хв  09.45 58 хв 
Фосня 09.51 1 хв  09.52 1 г  5 хв 
Острів 09.57 1 хв  09.58 1 г  11 хв 
Овруч 10.03 5 хв  10.08 1 г  17 хв 
Товкачівський 10.18 1 хв  10.19 1 г  32 хв 
Бережесть 10.30 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6450 Коростень — Бережесть можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031