У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сади - Васьковичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сади - Васьковичі:

Поточний розклад електричок Сади - Васьковичі включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 29 хв зі станції Сади і прибуває на станцію Васьковичі о 20 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6450 сполученням Коростень - Бережесть, в цьому випадку поїздка займе 0 г 27 хв. Між станціями Сади і Васьковичі цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сади - Васьковичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сади Васьковичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сади - Васьковичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сади та Васьковичі – 45.0 км. Ціна квитка на електричку Сади Васьковичі складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6450 Коростень Бережесть 09.37
Сади
10.04
Васьковичі
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6452 Коростень Бережесть 20.29
Сади
20.54
Васьковичі
25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сади -Васьковичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сади — Васьковичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Васьковичі — Сади