У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сади-4 - Білецьківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сади-4 - Білецьківка:

Поточний розклад електричок Сади-4 - Білецьківка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 08 хв зі станції Сади-4 і прибуває на станцію Білецьківка о 13 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6955 сполученням Недогарки - Бурти, в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Сади-4 і Білецьківка цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Сади-3(13.11), Дніпро(З.П)(13.21), Світловодськ(13.39), Павлівка(13.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сади-4 - Білецьківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сади-4 Білецьківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сади-4 - Білецьківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сади-4 та Білецьківка – 19.7 км. Ціна квитка на електричку Сади-4 Білецьківка складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6953 Недогарки Бурти 08.17
Сади-4
09.08
Білецьківка
51 хв Курсує щоденно - переглянути
6955 Недогарки Бурти 13.08
Сади-4
13.59
Білецьківка
51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сади-4 -Білецьківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сади-4 — Білецьківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Білецьківка — Сади-4