У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6955 Недогарки — Бурти Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6955 сполученням Недогарки - Бурти відправляється зі станції Недогарки о 13.00 і прибуває на станцію Бурти о 14.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сади-6, Сади-5, Сади-4, Сади-3, Сади-1, Дніпро(З.П), Автостанція, Світловодськ, Свердловка, Павлівка, Білецьківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Недогарки 13.00
Сади-6 13.05 1 хв  13.06 5 хв 
Сади-5 13.09 1 хв  13.10 9 хв 
Сади-4 13.13 1 хв  13.14 13 хв 
Сади-3 13.16 1 хв  13.17 16 хв 
Сади-1 13.20 1 хв  13.21 20 хв 
Дніпро(З.П) 13.25 1 хв  13.26 25 хв 
Автостанція 13.36 1 хв  13.37 36 хв 
Світловодськ 13.42 2 хв  13.44 42 хв 
Свердловка 13.50 1 хв  13.51 50 хв 
Павлівка 13.54 1 хв  13.55 54 хв 
Білецьківка 13.59 1 хв  14.00 59 хв 
Бурти 14.05 1 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6955 Недогарки — Бурти можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031