У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6955 Недогарки — Бурти Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Недогарки - Бурти номер 6955 відправляється зі станції Недогарки о 12.53 і прибуває на станцію Бурти о 14.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6955 Недогарки - Бурти пролягає по таким станціям як Сади-6, Сади-5, Сади-4, Сади-3, Сади-1, Дніпро(З.П), Автостанція, Світловодськ, Свердловка, Павлівка, Білецьківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Недогарки 12.53
Сади-6 12.59 1 хв  13.00 6 хв 
Сади-5 13.03 1 хв  13.04 10 хв 
Сади-4 13.07 1 хв  13.08 14 хв 
Сади-3 13.11 1 хв  13.12 18 хв 
Сади-1 13.16 1 хв  13.17 23 хв 
Дніпро(З.П) 13.21 1 хв  13.22 28 хв 
Автостанція 13.33 1 хв  13.34 40 хв 
Світловодськ 13.39 2 хв  13.41 46 хв 
Свердловка 13.48 1 хв  13.49 55 хв 
Павлівка 13.53 1 хв  13.54 1 г 
Білецьківка 13.59 1 хв  14.00 1 г  6 хв 
Бурти 14.05 1 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6955 Недогарки — Бурти можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930