У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6955 Недогарки — Бурти Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Недогарки - Бурти номер 6955 відправляється зі станції Недогарки о 12.53 і прибуває на станцію Бурти о 14.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6955 Недогарки - Бурти пролягає по таким станціям як Сади-6, Сади-5, Сади-4, Сади-3, Сади-1, Дніпро(З.П), Автостанція, Світловодськ, Свердловка, Павлівка, Білецьківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Недогарки 12.53
Сади-6 12.59 1 хв  13.00 6 хв 
Сади-5 13.03 1 хв  13.04 10 хв 
Сади-4 13.07 1 хв  13.08 14 хв 
Сади-3 13.11 1 хв  13.12 18 хв 
Сади-1 13.16 1 хв  13.17 23 хв 
Дніпро(З.П) 13.21 1 хв  13.22 28 хв 
Автостанція 13.33 1 хв  13.34 40 хв 
Світловодськ 13.39 2 хв  13.41 46 хв 
Свердловка 13.48 1 хв  13.49 55 хв 
Павлівка 13.53 1 хв  13.54 1 г 
Білецьківка 13.59 1 хв  14.00 1 г  6 хв 
Бурти 14.05 1 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6955 Недогарки — Бурти можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930