У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сади-5 - Бурти
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сади-5 - Бурти:

Поточний розклад електричок Сади-5 - Бурти включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 04 хв зі станції Сади-5 і прибуває на станцію Бурти о 14 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6953 сполученням Недогарки - Бурти, в цьому випадку поїздка займе 1 г 2 хв. Між станціями Сади-5 і Бурти цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Сади-4(08.16), Сади-1(08.25), Автостанція(08.42), Свердловка(08.57), Білецьківка(09.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сади-5 - Бурти, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сади-5 Бурти ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сади-5 - Бурти можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сади-5 та Бурти – 22.8 км. Ціна квитка на електричку Сади-5 Бурти складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6953 Недогарки Бурти 08.13
Сади-5
09.15
Бурти
1 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути
6955 Недогарки Бурти 13.04
Сади-5
14.05
Бурти
1 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сади-5 -Бурти можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сади-5 — Бурти

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бурти — Сади-5