У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сади-5
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сади-5:

Актуальний розклад електричок по станції Сади-5 містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сади-5 з такими станціями і населеними пунктами як Недогарки, Бурти, Світловодськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 33 хв до пункту призначення Світловодськ. Найближчі станції та зупинні пункти Сади-4, Сади-6. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сади-5 відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Недогарки - Світловодськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сади-5 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6954 Бурти Недогарки 10.49 1 хв  10.50 Курсує щоденно - переглянути
6955 Недогарки Бурти 13.09 1 хв  13.10 Курсує щоденно - переглянути
6959 Недогарки Світловодськ 20.32 1 хв  20.33 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сади-5 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сади-5