У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сахарна - Седнівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сахарна - Седнівка:

Поточний розклад електричок Сахарна - Седнівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 23 хв зі станції Сахарна і прибуває на станцію Седнівка о 20 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6043-6044 сполученням Знам'янка-Пас. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 2 г 41 хв. Між станціями Сахарна і Седнівка цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Медерове(17.31), 50 Км Роз'їзд(18.06), Тимкове(19.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сахарна - Седнівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сахарна Седнівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сахарна - Седнівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сахарна та Седнівка – 92.6 км. Ціна квитка на електричку Сахарна Седнівка складає 35.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6043-6044* Знам'янка Помічна 17.23
Сахарна
20.04
Седнівка
2 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сахарна -Седнівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сахарна — Седнівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Седнівка — Сахарна