У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Саксагань - Кривий Ріг-Сортувальний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Саксагань - Кривий Ріг-Сортувальний:

Поточний розклад електричок Саксагань - Кривий Ріг-Сортувальний включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 12 хв зі станції Саксагань і прибуває на станцію Кривий Ріг-Сортувальний о 19 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6509-6510 сполученням П'ятихатки-Пас. - Тимкове, в цьому випадку поїздка займе 1 г 31 хв. Між станціями Саксагань і Кривий Ріг-Сортувальний цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них 54 Км(18.19), Мудрьона(19.03), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Саксагань - Кривий Ріг-Сортувальний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Саксагань Кривий Ріг-Сортувальний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Саксагань - Кривий Ріг-Сортувальний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Саксагань та Кривий Ріг-Сортувальний – 44.5 км. Ціна квитка на електричку Саксагань Кривий Ріг-Сортувальний складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6509-6510* П'ятихатки Тимкове 18.12
Саксагань
19.43
Кривий Ріг-Сортувальний
1 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Саксагань -Кривий Ріг-Сортувальний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Саксагань — Кривий Ріг-Сортувальний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кривий Ріг-Сортувальний — Саксагань