У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самбір - Рожеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самбір - Рожеве:

Поточний розклад електричок Самбір - Рожеве включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 10 хв зі станції Самбір і прибуває на станцію Рожеве о 09 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 955-956 сполученням Самбір - Нижанковичі, в цьому випадку поїздка займе 1 г 34 хв. Між станціями Самбір і Рожеве цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Дизпром(08.16), Надиби(08.37), Городовичі(08.59), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самбір - Рожеве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самбір Рожеве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самбір - Рожеве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
955-956 Самбір Нижанковичі 08.10
Самбір
09.44
Рожеве
1 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самбір -Рожеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самбір — Рожеве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рожеве — Самбір