У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самбір - Розлуч
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самбір - Розлуч:

Поточний розклад електричок Самбір - Розлуч включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 18 хв зі станції Самбір і прибуває на станцію Розлуч о 21 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6027 сполученням Львів - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 1 г 15 хв. Між станціями Самбір і Розлуч цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Стрілковичі(22.58), Бусовисько(23.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самбір - Розлуч, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самбір Розлуч ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самбір - Розлуч можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Самбір та Розлуч – 48.9 км. Ціна квитка на електричку Самбір Розлуч складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6021 Львів Сянки 11.25
Самбір
12.39
Розлуч
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути
6025 Львів Сянки 20.18
Самбір
21.32
Розлуч
1 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6027 Львів Сянки 22.50
Самбір
00.05
Розлуч
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самбір -Розлуч можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самбір — Розлуч

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Розлуч — Самбір