У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Саморідня - Городище
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Саморідня - Городище:

Поточний розклад електричок Саморідня - Городище включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 02 хв зі станції Саморідня і прибуває на станцію Городище о 16 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6644 сполученням Миронівка - Цвіткове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 36 хв. Між станціями Саморідня і Городище цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Корсунь(21.24), Валява(21.45), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Саморідня - Городище, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Саморідня Городище ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Саморідня - Городище можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Саморідня та Городище – 30.0 км. Ціна квитка на електричку Саморідня Городище складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 09.10
Саморідня
09.45
Городище
35 хв Курсує щоденно - переглянути
6510 Миронівка Черкаси 16.02
Саморідня
16.34
Городище
32 хв Курсує щоденно - переглянути
6644 Миронівка Цвіткове 21.18
Саморідня
21.54
Городище
36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Саморідня -Городище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Саморідня — Городище

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Городище — Саморідня