У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6644 Миронівка — Цвіткове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Миронівка - Цвіткове номер 6644 відправляється зі станції Миронівка о 20.35 і прибуває на станцію Цвіткове о 22.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6644 Миронівка - Цвіткове пролягає по таким станціям як Яхни, Михайлівка, Таганча, Моринці, Сотники, Саморідня, Корсунь, Кошмак, Завадівка, Валява, Чубівка, Городище, Дирдин, Кар'єрна, Хлистунівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Миронівка – Цвіткове складає 30.00 гривень. Відстань між станціями – 76.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 20.35
Яхни 20.41 1 хв  20.42 6 хв 
Михайлівка 20.48 1 хв  20.49 13 хв 
Таганча 20.55 1 хв  20.56 20 хв 
Моринці 21.04 1 хв  21.05 29 хв 
Сотники 21.10 1 хв  21.11 35 хв 
Саморідня 21.17 1 хв  21.18 42 хв 
Корсунь 21.24 1 хв  21.25 49 хв 
Кошмак 21.33 1 хв  21.34 58 хв 
Завадівка 21.39 1 хв  21.40 1 г  4 хв 
Валява 21.45 1 хв  21.46 1 г  10 хв 
Чубівка 21.49 1 хв  21.50 1 г  14 хв 
Городище 21.54 1 хв  21.55 1 г  19 хв 
Дирдин 22.00 1 хв  22.01 1 г  25 хв 
Кар'єрна 22.04 1 хв  22.05 1 г  29 хв 
Хлистунівка 22.09 1 хв  22.10 1 г  34 хв 
Цвіткове 22.20 1 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6644 Миронівка — Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930