У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6644 Миронівка — Цвіткове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6644 сполученням Миронівка - Цвіткове відправляється зі станції Миронівка о 20.23 і прибуває на станцію Цвіткове о 22.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Яхни, Михайлівка, Таганча, Моринці, Сотники, Саморідня, Корсунь, Кошмак, Завадівка, Валява, Чубівка, Городище, Дирдин, Кар'єрна, Хлистунівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 20.23
Яхни 20.29 1 хв  20.30 6 хв 
Михайлівка 20.36 1 хв  20.37 13 хв 
Таганча 20.41 1 хв  20.42 18 хв 
Моринці 20.50 1 хв  20.51 27 хв 
Сотники 20.55 16 хв  21.11 32 хв 
Саморідня 21.16 1 хв  21.17 53 хв 
Корсунь 21.24 1 хв  21.25 1 г  1 хв 
Кошмак 21.33 1 хв  21.34 1 г  10 хв 
Завадівка 21.39 1 хв  21.40 1 г  16 хв 
Валява 21.46 1 хв  21.47 1 г  23 хв 
Чубівка 21.49 1 хв  21.50 1 г  26 хв 
Городище 21.54 21 хв  22.15 1 г  31 хв 
Дирдин 22.19 1 хв  22.20 1 г  56 хв 
Кар'єрна 22.23 1 хв  22.24 2 г 
Хлистунівка 22.27 1 хв  22.28 2 г  4 хв 
Цвіткове 22.36 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6644 Миронівка — Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728