У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6644 Миронівка — Цвіткове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Миронівка - Цвіткове номер 6644 відправляється зі станції Миронівка о 20.23 і прибуває на станцію Цвіткове о 22.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6644 Миронівка - Цвіткове пролягає по таким станціям як Яхни, Михайлівка, Таганча, Моринці, Сотники, Саморідня, Корсунь, Кошмак, Завадівка, Валява, Чубівка, Городище, Дирдин, Кар'єрна, Хлистунівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 20.23
Яхни 20.27 1 хв  20.28 4 хв 
Михайлівка 20.34 1 хв  20.35 11 хв 
Таганча 20.41 1 хв  20.42 18 хв 
Моринці 20.49 1 хв  20.50 26 хв 
Сотники 20.53 15 хв  21.08 30 хв 
Саморідня 21.12 1 хв  21.13 49 хв 
Корсунь 21.19 1 хв  21.20 56 хв 
Кошмак 21.28 1 хв  21.29 1 г  5 хв 
Завадівка 21.34 1 хв  21.35 1 г  11 хв 
Валява 21.40 1 хв  21.41 1 г  17 хв 
Чубівка 21.44 1 хв  21.45 1 г  21 хв 
Городище 21.49 21 хв  22.10 1 г  26 хв 
Дирдин 22.14 1 хв  22.15 1 г  51 хв 
Кар'єрна 22.18 1 хв  22.19 1 г  55 хв 
Хлистунівка 22.22 1 хв  22.23 1 г  59 хв 
Цвіткове 22.32 2 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6644 Миронівка — Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930