У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сапіжанка - Підзамче
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сапіжанка - Підзамче:

Поточний розклад електричок Сапіжанка - Підзамче включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 16 хв зі станції Сапіжанка і прибуває на станцію Підзамче о 07 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6053 сполученням Сокаль - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Сапіжанка і Підзамче цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Новий Став(07.44), Запитів(08.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сапіжанка - Підзамче, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сапіжанка Підзамче ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сапіжанка - Підзамче можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сапіжанка та Підзамче – 39.6 км. Ціна квитка на електричку Сапіжанка Підзамче складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6051 Стоянів Львів 06.16
Сапіжанка
07.19
Підзамче
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6053* Сокаль Львів 07.39
Сапіжанка
08.43
Підзамче
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сапіжанка -Підзамче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сапіжанка — Підзамче

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Підзамче — Сапіжанка