У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сапіжанка - Запитів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сапіжанка - Запитів:

Поточний розклад електричок Сапіжанка - Запитів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 39 хв зі станції Сапіжанка і прибуває на станцію Запитів о 08 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6053 сполученням Сокаль - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 35 хв. Між станціями Сапіжанка і Запитів цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сапіжанка - Запитів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сапіжанка Запитів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сапіжанка - Запитів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сапіжанка та Запитів – 21.9 км. Ціна квитка на електричку Сапіжанка Запитів складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6051 Стоянів Львів 06.16
Сапіжанка
06.51
Запитів
35 хв Курсує щоденно - переглянути
6053 Сокаль Львів 07.39
Сапіжанка
08.14
Запитів
35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сапіжанка -Запитів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сапіжанка — Запитів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Запитів — Сапіжанка