У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сасівка - Чинадієве(оп)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сасівка - Чинадієве(оп):

Поточний розклад електричок Сасівка - Чинадієве(оп) включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 33 хв зі станції Сасівка і прибуває на станцію Чинадієве(оп) о 07 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 0 г 37 хв. Між станціями Сасівка і Чинадієве(оп) цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сасівка - Чинадієве(оп), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сасівка Чинадієве(оп) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сасівка - Чинадієве(оп) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сасівка та Чинадієве(оп) – 20.8 км. Ціна квитка на електричку Сасівка Чинадієве(оп) складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501* Лавочне Мукачево 06.33
Сасівка
07.07
Чинадієве(оп)
34 хв Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 14.10
Сасівка
14.47
Чинадієве(оп)
37 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 18.29
Сасівка
19.06
Чинадієве(оп)
37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сасівка -Чинадієве(оп) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сасівка — Чинадієве(оп)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чинадієве(оп) — Сасівка