У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сасівка - Мукачево
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сасівка - Мукачево:

Поточний розклад електричок Сасівка - Мукачево включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 33 хв зі станції Сасівка і прибуває на станцію Мукачево о 07 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6187 сполученням Львів - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 0 г 54 хв. Між станціями Сасівка і Мукачево цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Неліпино(14.15), Мукачево-Прилад(14.58), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сасівка - Мукачево, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сасівка Мукачево ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сасівка - Мукачево можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сасівка та Мукачево – 30.5 км. Ціна квитка на електричку Сасівка Мукачево складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501* Лавочне Мукачево 06.33
Сасівка
07.24
Мукачево
51 хв Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 14.10
Сасівка
15.04
Мукачево
54 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 18.29
Сасівка
19.22
Мукачево
53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сасівка -Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сасівка — Мукачево

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мукачево — Сасівка