У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савичі - Ушиця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Савичі - Ушиця:

Поточний розклад електричок Савичі - Ушиця включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 05 хв зі станції Савичі і прибуває на станцію Ушиця о 17 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502 сполученням Шепетівка - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 2 г 20 хв. Між станціями Савичі і Ушиця цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Майдан-Вила(04.28), Колодянка(05.03), Дружба(05.38), Вірівка(06.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Савичі - Ушиця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Савичі Ушиця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Савичі - Ушиця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Савичі та Ушиця – 104.4 км. Ціна квитка на електричку Савичі Ушиця складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502 Шепетівка Коростень 04.15
Савичі
06.35
Ушиця
2 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 15.05
Савичі
17.13
Ушиця
2 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Савичі -Ушиця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Савичі — Ушиця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ушиця — Савичі