У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Савичі:

Актуальний розклад електричок по станції Савичі містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Савичі з такими станціями і населеними пунктами як Шепетівка, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 01 хв до пункту призначення Коростень. Найближчі станції та зупинні пункти Майдан-Вила, Жлобинський, Шепетівка, 4 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Савичі відправляються або прибувають вночі - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Шепетівка, Шепетівка - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Савичі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6503* Коростень Шепетівка 00.05 1 хв  00.06 Курсує щоденно - переглянути
6502 Шепетівка Коростень 03.16 1 хв  03.17 Курсує щоденно - переглянути
6501 Коростень Шепетівка 12.29 1 хв  12.30 Курсує щоденно - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 15.00 1 хв  15.01 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Савичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Савичі