У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Савичі:

Актуальний розклад електричок по станції Савичі містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Савичі з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 58 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Шепетівка, Майдан-Вила, Жлобинський, 4 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Савичі відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Савичі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Шепетівка Коростень 03.31 1 хв  03.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6501 Коростень Шепетівка 12.33 4 хв  12.37 Курсує щоденно - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 16.06 1 хв  16.07 Курсує щоденно - переглянути
6503 Коростень Шепетівка 23.57 1 хв  23.58 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Савичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Савичі