У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савичі - Яблунець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Савичі - Яблунець:

Поточний розклад електричок Савичі - Яблунець включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 05 хв зі станції Савичі і прибуває на станцію Яблунець о 16 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502 сполученням Шепетівка - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 2 г 5 хв. Між станціями Савичі і Яблунець цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Майдан-Вила(04.28), Колодянка(05.03), Дружба(05.38), Вірівка(06.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Савичі - Яблунець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Савичі Яблунець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Савичі - Яблунець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Савичі та Яблунець – 93.2 км. Ціна квитка на електричку Савичі Яблунець складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502 Шепетівка Коростень 04.15
Савичі
06.20
Яблунець
2 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6504* Шепетівка Коростень 15.05
Савичі
16.58
Яблунець
1 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Савичі -Яблунець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Савичі — Яблунець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Яблунець — Савичі