У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савинці - Новоселівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Савинці - Новоселівка:

Поточний розклад електричок Савинці - Новоселівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 03 хв зі станції Савинці і прибуває на станцію Новоселівка о 07 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6432 сполученням Савинці - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 18 хв. Між станціями Савинці і Новоселівка цей електропоїзд проїжджає 27 зупинок. Серед них Братське Озеро(15.24), Жовтнева(16.01), Занки(16.42), Левківка(17.14), Васищеве(17.39), Передвузлова(18.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Савинці - Новоселівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Савинці Новоселівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Савинці - Новоселівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Савинці та Новоселівка – 118.8 км. Ціна квитка на електричку Савинці Новоселівка складає 35.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6410 Савинці Харків 04.03
Савинці
07.10
Новоселівка
3 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6430 Ізюм Харків 13.57
Савинці
17.15
Новоселівка
3 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути
6432 Савинці Харків 15.08
Савинці
18.26
Новоселівка
3 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Савинці -Новоселівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Савинці — Новоселівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новоселівка — Савинці