У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6410 Савинці — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Савинці - Харків номер 6410 відправляється зі станції Савинці о 04.03 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6410 Савинці - Харків пролягає по таким станціям як Вербівка, Жовтнева, Донець, Будинок Відпочинку, Зміїв, Аксютівка, Васищеве, Безлюдівка, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Савинці – Харків-Пас. складає 35.50 гривень. Відстань між станціями – 120.8 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Савинці 04.03
Братське Озеро 04.11 1 хв  04.12 8 хв 
Балаклія 04.19 2 хв  04.21 16 хв 
Вербівка 04.27 1 хв  04.28 24 хв 
Янківський 04.35 1 хв  04.36 32 хв 
Сезонна 04.43 1 хв  04.44 40 хв 
Жовтнева 04.51 1 хв  04.52 48 хв 
Шебелинка 05.01 1 хв  05.02 58 хв 
Андріївка 05.07 1 хв  05.08 1 г  4 хв 
Донець 05.14 1 хв  05.15 1 г  11 хв 
Слобожанська 05.21 1 хв  05.22 1 г  18 хв 
Занки 05.30 2 хв  05.32 1 г  27 хв 
Будинок Відпочинку 05.37 1 хв  05.38 1 г  34 хв 
Геніївка 05.45 1 хв  05.46 1 г  42 хв 
Зидьки 05.52 1 хв  05.53 1 г  49 хв 
Зміїв 05.58 2 хв  06.00 1 г  55 хв 
Левківка 06.05 1 хв  06.06 2 г  2 хв 
Дружний 06.09 1 хв  06.10 2 г  6 хв 
Аксютівка 06.13 1 хв  06.14 2 г  10 хв 
Звидки 06.18 1 хв  06.19 2 г  15 хв 
Борівська-Південна 06.23 1 хв  06.24 2 г  20 хв 
Васищеве 06.28 1 хв  06.29 2 г  25 хв 
Жихор 06.33 1 хв  06.34 2 г  30 хв 
Удянська 06.38 1 хв  06.39 2 г  35 хв 
Безлюдівка 06.43 1 хв  06.44 2 г  40 хв 
ЕЦ-2 06.48 1 хв  06.49 2 г  45 хв 
Передвузлова 06.52 1 хв  06.53 2 г  49 хв 
Основа 06.56 1 хв  06.57 2 г  53 хв 
Новоселівка 07.10 1 хв  07.11 3 г  7 хв 
Харків-Пас. 07.17 3 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6410 Савинці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930