У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6432 Савинці — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Савинці - Харків номер 6432 відправляється зі станції Савинці о 15.08 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 18.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6432 Савинці - Харків пролягає по таким станціям як Вербівка, Жовтнева, Донець, Будинок Відпочинку, Зміїв, Аксютівка, Васищеве, Безлюдівка, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Савинці – Харків-Пас. складає 35.50 гривень. Відстань між станціями – 120.8 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

22 квітня 2024 п.6432 Савинці – Харків-Пасажирський відправлення Савинці 14.58, Балаклія 15.32-15.34, далі згідно діючого графіку руху

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Савинці 15.08
Братське Озеро 15.24 1 хв  15.25 16 хв 
Балаклія 15.32 2 хв  15.34 24 хв 
Вербівка 15.42 1 хв  15.43 34 хв 
Янківський 15.50 1 хв  15.51 42 хв 
Сезонна 15.57 1 хв  15.58 49 хв 
Жовтнева 16.01 1 хв  16.02 53 хв 
Шебелинка 16.06 6 хв  16.12 58 хв 
Андріївка 16.19 1 хв  16.20 1 г  11 хв 
Донець 16.26 1 хв  16.27 1 г  18 хв 
Слобожанська 16.33 1 хв  16.34 1 г  25 хв 
Занки 16.42 1 хв  16.43 1 г  34 хв 
Будинок Відпочинку 16.47 1 хв  16.48 1 г  39 хв 
Геніївка 16.53 1 хв  16.54 1 г  45 хв 
Зидьки 17.00 1 хв  17.01 1 г  52 хв 
Зміїв 17.09 1 хв  17.10 2 г  1 хв 
Левківка 17.14 1 хв  17.15 2 г  6 хв 
Дружний 17.18 1 хв  17.19 2 г  10 хв 
Аксютівка 17.22 1 хв  17.23 2 г  14 хв 
Звидки 17.28 1 хв  17.29 2 г  20 хв 
Борівська-Південна 17.34 1 хв  17.35 2 г  26 хв 
Васищеве 17.39 1 хв  17.40 2 г  31 хв 
Жихор 17.45 1 хв  17.46 2 г  37 хв 
Удянська 17.50 1 хв  17.51 2 г  42 хв 
Безлюдівка 17.55 1 хв  17.56 2 г  47 хв 
ЕЦ-2 18.00 1 хв  18.01 2 г  52 хв 
Передвузлова 18.04 2 хв  18.06 2 г  56 хв 
Основа 18.12 2 хв  18.14 3 г  4 хв 
Новоселівка 18.26 1 хв  18.27 3 г  18 хв 
Харків-Пас. 18.32 3 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6432 Савинці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031